ART / Lithographs / Litographs in colors 7495297
nr 749 5297
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
2 pcs. Roland Svensson (1910-2003), 113/210, subject size: 34x24 + 300/310 mm: 37x27,
LITOGRAPHS IN COLORS (F), 2 st. Roland Svensson (1910-2003), 113/210, motivets mått: 34x24 + 300/310 mm: 37x27
1000
SEK 500
Monday Mars 26 2012
at 17:41:44
26/3 17:30:24
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson